| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Má třetina nejmenších dětí vyrůstat v jeslích, jak navrhuje EU?

mas pravdu, to mi uniklo - za mne byl prvni stupen 4 roky....

ja nechci prilis chodit na osobni uroven - pokud tve rodine to vyhovalo a jsi spokojena, tak je to dobre

puvodne jsme se bavili o 10-letych detech a ja si porad nemyslim, ze je pro ne dobre mit oba rodice pracujici na plny uvazek. Ale to je muj nazor...

Jestlize 15-lete deti dnes bezne sve rodice nevidi ani vecer, protoze maji treninky a vystoupeni - zas je to kazdeho osobni vec, ale ja doufam, ze tohle nebude muj pripad, protoze to by mi hodne vadilo.

Ctu ted knizku (ktera je zajimava tim, ze s jeji autorkou by se tady ti, co se mnou diskutuji, shodli v oblasti pece o dite do tri let, ale pak uz ne) o rodicovstvi jako celku. A zatimco autorka je extremistka, ktera by nejradeji zakazala rozvody, antikoncepci i jakokouli ctizadost zen, takze se s ni nijak neztotoznuju, pise ta pani take o detech starsich a cituje prave ty starsi deti, ktere casto tvrdi, ze by si prali, aby s nimi rodice travili vic casu. Pise taky o tom fenomenu, ktery tu nekdo zminoval, ze 10-lete deti s rodici byt nechteji - asi ve smyslu "kdybyste se techto deti zeptali, jestli by meli chodit mene casto do skoly, taky odpovedi, ze ano - ale to neznamena, ze je to pro ne dobre..." (taky pise o tom, ze vetsina americkych rodin rika, ze by z jednoho platu nevyzila, coz mi prijde docela usmevne, kdyz si to srovnam s prevladajicim nazorem v CR, ze tam z jednoho platu rodina v pohode vyzije)

No ja jsem za sebe docela rada, ze se ta diskuse vicemene uzavrela, takze nechci rozdmychavat dalsi velke vymeny. Opravdu si myslim, ze v CR se prilis mnoho pozornosti venuje detem mladsich 3 let a prilis malo detem starsim a v tom je jeden ze zasadnich problemu soucasneho systemu. Ale pochopitelne vim, ze cesky system nezmenim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.