| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kráva, soudruzi a slzy v očích…

"- bavit se o vzniku resistence má smysl, ne s Vámi ovšem, chybí Vám základy znalostí o věci" - jinak receno, neumis obhajit svoji pozici.
"- nevím kdo umí zapínat a vypínat mozek, nicméně pokud máte za to, že se léčí nějaké kmeny bakterií, pak tomu rozumět nemohu, kdybych zapínal nevímco", ale jdi ty sofisto, cesky se bezne rika, "leci se infekce, bolest, rana". Ano, leci se clovek, ale take i jeho bolesti a nemoci. Mas takovy strach uznat, ze zde diskutovany problem je opravdu kontraversni?
"- o mé erudici si jistě můžete myslet cokoli, je to Vaše věc, ale od Vás se já učit nebudu a Vy nemáte na to, abyste mne zkoušela" - ja te nezkousim.
"- nemusím zmíněný citát číst znova, ve větě je vyjádřen předpoklad smrti a traumatu v mých rukou tak zřetelně, že i při mé úrovni gramotnosti je to dostatečné. Uda i pro Vás, to věru nevím." Takze zadny pacient ti skutecne v zivote neumrel? Neuveritlene.
"- to, co máte za halucinace, zní takto :

http://www.zdravotnickenoviny.cz/scripts/modules/disc/default.php
Autor: MUDr Jiří Kilian | přidáno: 18:16, 31.3.2009

- naprosto zbytečně vysvětlujete, že jste chtěla vyjádřit něco jiného, než se Vám povedlo. Já jsem nakloněn po už prvním Vašem pokusu o vysvětlení tomu věřit a stejně tak i tomu, že jste z toho nějakým svým způsobem nešťastná a v tomto ohledu je mi Vás dokonce i líto, opravdu. Problém je, že jste napsala to, čemu se říká chucpe, ne ten prvotní lapsus"

Tak ty jsi zastal mne proti sobe samotnemu? Totiz jak jsem minila tu vetu, musela jsem vysvetlovat do kola tobe, ne komu jinemu!. TOBE, ktery ze vsech diskutujicich mohl by vedet, ze veta mozna byla dvousmylna, ale nacisticky jsem ji nemyslela a myslet nemohla. Ani podle toho, jak se zcela konsekventne projevuji, ani podle kontextu, ani konec koncu podle toho, ze nacisticky smysl tam by davalo nejake jine nackovske jmeno nez to od jejich lziveho propagandisty. Mrzelo mne to jako dukaz, jak vnimas sveho oponenta a jestli s tebou vubec je mozna diskuse. Neni, je stejne marna jako s NACKEM: vymyslis si nepritele a nicis ho bezohledne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.