| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Má třetina nejmenších dětí vyrůstat v jeslích, jak navrhuje EU?

HM hodně opravdu záleží na oboru, taky na místě kde pracuješ a bydlíš. na malém městě se běžně končí v 15-16hod, nemáš dojíždění takže tam je to reálné. dojíždějící do Prahy a pracující v Praze to mají dle mého složitější. taky jsem před dětma dojížděla hodinu do práce, zpátky mi to trvalo 1,5hod. ale právě proto se tam vracet nebudu, změnila jsem obor kde pracuju, abych měla možnost si po nástupu dětí do mš prac.dobu uzpůsobit. je na to ale třeba myslet dopředu, já kvůli tomu pracuju na pár hod týdně od 14měs dvojčat, a taky je dle mého docela problém - maminky často nepřemýšlí co budu po md dělat, nebo přemýšlejí, ale docela pozdě. md je dle mé zkušenosti docela vhodná doba na příp rekvalifikaci, doplnění vzdělání, ale je třeba o tom uvažovat už docela brzy, a na to české maminky nejsou zvyklé.
jinak mám kamarádku jejíž děti nebyly ani v mš, i 1.st žš měli domácí školu, a to je zas asi taky extrém, potřeba kolektivu byla obrovská a přesvědčení rodičů jiné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.