| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku První zážitky se šátkem

Jsem též šátkařka z Brna a začínala jsem nosit před necelými 6 lety. Tehdy to byla ještě opravdu "rarita", tak jsem s negativními reakcemi počítala.

Vesměs jsem však měla štěstí na nadšené babičky, které buď byly samy takto nošeny, nebo které litovaly, že takto nosit "nemohly".
Pochybnosti a všetečné otázky však měli zejména babičky a dědečkové :)
Pokud jsem naznala, že je dotyčný otevřený osvětě, pak jsem vyzbrojena argumenty šířila pozitivní osvětu. Jinak jsem se do debat či diskusí nepouštěla - u některých lidí to nemá cenu. (Ne každý zvládne nevyžádané informace zcela opačného typu, než kterým sám věří.) Toto radím i maminkám, které učím na kurzech nosit v šátku :))).

Navíc nejlíp mi funguje osobní příklad (ve všem :)) - zkrátka nosit a vychovávat dítě podle svého nejlepšího vědomí a svědomí - čas pak ukáže plody. U nošení v šátku však považuju za zásadní nosit "správně" :).

Budete-li mít nějaké pochybnosti - ať už v nošení, nebo v argumentaci proti výpadům rýpálků, můžete se ozvat - nejlépe na mail :).

Obrňte se trpělivostí, sebevědomím a láskou - přeju šťastné nošení!


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.