| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Stopem tam i zpátky (o nějaký rok)

Asi si rikas, ze me se to mluvi, kdyz jsem to nikdy nezazila, ale ve 12 me malem znasilnil Rom nase bydliste je odklopeno temi ponekud problemovejsimi i kdyz vim, ze jsou i Romove kteri se snazi zapadnout a dari se jim to( tazke to nema byt v zadnem pripade rasisticka debata). Nahlasila to za mne matka. Nejak se me na nic neptala, jen ze me vytahla tu historku a nahlasila to policii. Pak jsem mela kratsi pohovor s policistkou, nebyla zas tak desna... jen se ptala na ponekud nepatricne veci typu "mate pritele"? Ve dvanacti letech jsem myslela kamarady, ale stejne jsem zadne nemela:-))

No ja mela pak jeste nekolik mesicu nocni mury, protoze ten uchyl mi nezapomnel rict, co vsechno mi udela, kdyz ho udam, jak si me najde atd..Inu nenasel a neudelal. A s odstupem casu souhlasim(kdyz to jiste bylo dobre se mnou trochu probrat, coz matka neudelala). Je to trochu i kvuli druhym. Verim, ze Xantipa byla prilis vydesena a ze kdyz se dala do poradku dostala obavu... jak to policii dokaze... co kdyz ji nedaji za pravdu, ale jen na ni upozorni toho cvoka atd...Ono je to vazne velmi tezke, ale skutecne radim pokud Vas tahle nebo podobna hruza potka, to policii nahlasit uz proto, ze je to jedina vec, kterou muzete udelat, abyste nemusely za nejaky cas cist, ktera stoparka byla znasilnena ne-li hur...v koncinach, ktere dobre znate.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.