| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Stopem tam i zpátky (o nějaký rok)

Ahoj Bobe, šlo mi o to vědět, jací lidé reagují takhle. Jestli to jsou nudní patronové, kteří pracují leta na jednom místě apod. Překvapuje mě, že se stopem zkušenosti máš osobní, ale Janino počínání jsi natvrdo odsoudil. Mě osobně nezodpovědné připadá, když někdo nakupuje na dluh, má rodinu a netuší, jak to bude splácet. Nebo když rodiče nechají hodně malé děti lítat samotné po sídlišti a ještě jim dají s sebou nebezpečné hračky. A taky když majitelé psů při všech těch zprávách o ublížení na zdraví i těmi nejmírnějšími miláčky, nechávají po sídlišti, ale i jinde psy pobíhat bez vodítka a mnohdy i bez dozoru.
Jana jela se souhlasem manžela. V případě, že by se jí něco stalo, mají kluci bezvadnýho tátu. Nejela sama, zkušenosti má a je to podle mě dostatečně dospělá ženská. Tak nevím, proč tolik příspěvků mluví o nezodpovědnosti. Když mám strach nestopuju, nechodím do vody, nehladím psy, nelétám letadlem. A když chci, tak můžu skákat s padáke apod, i když jsem máma od dětí. To já jsem a ráda bych si někdy vyzkoušela např. paraglaiding, taky nás baví slízat skály. Zasloužím si za to snad nálepku "nezodpovědná"?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.