| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Má třetina nejmenších dětí vyrůstat v jeslích, jak navrhuje EU?

Vazeny pane,
- Děkuji, pěkné oslovení Vážená paní.
jediny, kdo tady lze, jste vy
- Opravdu?
citujete mi dva moje citaty:
- ee, pouze příspěvky citáty ne.
Kimmy, 2 deti
Re: Jesle
(8.4.2009 12:21:05)
Ja jsem v tomto prispevku NEPSALA "Všicni RP zneužívají" - to je vas vymysl -
- To není výmysl, jen shrnutí Vašich řečí.
ja jsem v mem prispevku psala "protoze RP se da krasne pouzit treba na stavebni sporeni nebo jidlo pro celou rodinu nebo na dalsi uzitecne veci - to prece nikdo nekontroluje" - v mem prispevku slovo "zneuziti" nepadlo ani jednou
- A jo, my máme v ČJ pouze jediný způsob jk něco vyjádřit, aha. A já myslel dosud že jsou minimálně dva. Přímo a opisně. No a já ve zkratce a přímo napsal to co Vy opisně.
at penize od statu... (Vyžírkám jedněm, jen zbývá dopsat)"
tu vyzirku jste tam napsal vy, ja ne,
- Šikulka, jak jste to poznala? Že by tou závorkou? Nebo tím "jen zbývá dopsat"?
ja tohle nerikam -
- Ne přímo to neříkáte, jen opisně.

Tak do nebe volajici lez jsem teda uz hodne dlouho nevidela.
- Chápu. Vše jsou průhledné až běda a já píši pravdu.
To, ze naprosto prevracite, co je cerne na bilem,
- A spikli jsme se s dalšími diskutujícími, které jsem Vám citoval.

To, ze nekteri diskutujici si vykladaji me prispevky na osobni urovni, za to ja nemuzu - ja jsem nikdy nikde nepsala, ze by se nekdo mel stydet za to, ze pobira RP.
- Ne přímo, ale opět opisně. Ty řádky o tom jak se prý vyhoví těm co se chtějí tři roky válet a brát RP... při tom co vím, tak tady nikdo nevolal(žádná lobby žen za 3 roky rodičovské)
...jsem nenapsala, z Me prispevky nejsou mireny na nikoho osobne,
- Ne jen na celou skupinu an blok, to není napadání, kdepak to jsou jen lži.
Toto je posledni kapka a na vase prispevky uz reagovat nebudu - nebudu se snizovat na tuto uroven diskuse ani s vami ani s jinymi, kdo touzi jen urazet.
- Vy už se nikam snížit nemůžete, leda by jste se začla zahlubovat. Ale že nebudete reagovat je jen dobře. Zrovna jsem chtěl tuto diskusi ukončit také. Ze dvou důvodů. Jednak protože Vaše pocitové argumenty bez důkazů jsou nevyvratitelný fakt a ani logické a ani stejně pocitové protiargumenty neberete a zároveň důkazy vyžadujete... a pak také pro napadání a nepřehlednostrozplizlost diskuse do hromady subvláken.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.