| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náročná adaptace novorozence

měla jsem vyhlídnuto více porodnic,jako do první jsem se šla podívat právě tam.Každou středu jsou prohlídky sálů,pokojů,vrchní odpovídala na dotazy,taky jsme dostali porodní plány,udělali na mě dobrý dojem,tak jsem už jinde nešla.Porodní sály jsou nové,pokoje pro 2 a hned u pokoje sprcha a wc,nemuselo se vycházet mimo pokoj,jídlo vozí taky na pokoje.Když jsem tam byla s T.bylo léto a mohli jsme s postýlkou(je to pojízdný vozíček)na chodbu,trochu se projít.Oba porody trvaly dlouho a manžela nikdo neposílal domů,že ho pak zavolají.U sálu je sprcha,tak jsem většinu času času trávila tam,pohupovala jsem se na balonu,mají tam i porodní vak,PA byly příjemné,když jsem měla s sebou manžela,tak nás nechávali v klidu,většinu času jsme byli sami,PA chodila jen kontrolovat ozvy a sem tam nakouknul doktor.mohla jsem si vybrat jak chci rodit,mohla jsem pít vodu.U první dcery mi nešlo kojení,požádala jsem sestru a pomohla mi.Měla jsem sebou hrnek a čaj na kojení a taky mi ho na požádání zalily horkou vodou.Jediné co mi vadilo,bylo to ,že jedna sestra na oddělení smrděla cigaretama,každá porodnice to má jinak,nejlepší je,jít se tam podívat a kouknout na porodní plán.Primář Mudr.Vaněk je hrozně příjemný.Tady vlevo ve sloupci je přehled porodnic,je tam něco i o Frýdku.Taky jsem 2x ležela na dětském oddělení s Klárkou a taky to bylo v poho.Na Jipce jsem mohla být celý den.Ze svého okolí jsem žádnou stížnost neslyšela,ale třeba by se nějaká stížnost taky našla,možná jsem měla štěstí na samé příjemné lidi,už to budou 3 roky,tak snad se tam nic nezměnilo

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.