| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náročná adaptace novorozence

Rodila jsem pokaždé v Motole, poprvé císařem pod epidurálem, dceru mi hned po ošetření a očištění přiložili a rozkojila jsem se hned druhý den. Samozřejmě bylo nutné jí nejdřív očistit a vyšetřit, resp. bylo nutné mě nejdřív zašít břicho. Na JIP jsem byla 2 dny sama, ale dceru mi nosili co 3 hodiny na kojení. Po 2 dnech jsme šly na 6nedělí, ale neměla jsem jí u sebe... v Motole po císaři nedávají a jsem ráda... Jizva se mi krásně zahojila, neměla jsem jediný problém.. oproti jiným kamarádkám... Přikládám to z velké míry právě tomu, že jsem malou u sebe neměla celodenně. Rozkojila jsem se krásně a kojila plně do roka.
Podruhé jsem rodila po 20měsících přirozeně, porod proběhl bezvadně, dr u mě byla celou dobu... právě kvůli tak brzkému porodu po císaři.... dceru mi přiložili taky ihned po oštření.... nevadilo mi to, patřím mezi ty, co preferují radši vyšetření než aby se něco zanedbalo. Po cca 2 hodinách, kdy malá ležela vedle mě v inkubátoru jsme šly na 6nedělí a sestry se mě ptaly, jeslti si troufám mít mimčo u sebe.... řekla jsem ano.... Kojit jsem se snažila, ale nezadařilo se ani s pomocí sester. Paradoxem je, že pocísaři jsem se rozkojila hned a kojila dlouho, po přirozeném a bezproblémovém rychlém porodu se nezadařilo.
Motol doporučuju a až se zadaří potřetí, určitě půjdu rodit zase jen tam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.