| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Stopem tam i zpátky (o nějaký rok)

MD,
pokud tě někdo CHCE zabít, tak to samozřejmě může udělat třeba pinzetou, o to nejde. Já si myslím, že chlapi, kteří vezmou stopařku, ji v 99,99% případů NECHTĚJÍ zabít. Možná se s ní chtějí vyspat. Ale znásilnit a zabít není totéž. Tvoje špatná zkušenost je úplně z jiného soudku. Pochybuju, že by si chlapi, kteří berou stopařky, přidali do povinné výbavy vozu revolver, nůž nebo COKOLI, čím lze primárně zabít. Pokud vím, tak zabité stopařky jsou obvykle uškrcené (udušené), zřejmě proto, aby nekřičely, občas je někdo praštil kamenem nebo francouzákem, ale jsem si téměř jistá, že mezi těmi vrahy bylo mizivé promile těch, co by zabíjeli pro potřebu zabíjet. Oni si prostě chtěli "zalaškovat", zřejmě byli mdlejšího ducha a dopadlo to špatně.
Nechci tady nějak detailně rozebírat svoje zážitky - nejen ze stopu - ale můžeš mi věřit, že byly z pohledu ostatních lidí docela HODNĚ drsné. Taky se mnou např. zajel jeden chlap do lesa na odlehlou cestu, druhej se po mě vrhnul v zamčeným autě v tmavý uličce ve městě, třetí se mne pokoušel dokonce znásilnit u mě doma. Ani jednomu se to nepovedlo, já z toho nemám naprosto žádný trauma a dva z těch týpků na svůj pokus asi nebudou vzpomínat zrovna s radostí.
Tyhle situace se prostě dají zvládnout, ano, NĚKDY ne, ale těch případů, kdy to NEJDE, je vcelku málo. Kromě toho jsem už psala, že mi přijde pro jakoukoli ženskou lepší vyspat se s cizím chlapem než se nechat zabít. :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.