| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přistupují rodiče ke všem svým dětem stejně?

diddino,

přiměla jsi mě zatelefonovat sestře. Shodly jsme se, že máme pocit, že nás mamka měla ráda obě stejně (už nežije) a táta nás má rád stejně dosud. Ale je fakt, že to nikde nevyprávíme, protože nám to přijde vcelku samozřejmé a v pořádku, tak nějak nevím, proč bych to měla někomu vykládat, pokud na to vyloženě nepřijde řeč. Znám spoustu lidí, co ti řeknou, že je rodiče stejně rádi neměli, věřím jim, když to vykládají, a je mi jasné proč - je to pocit křivdy, která se těžko vstřebává a musí se zpracovat. Ale proč někomu líčit, že mi křivděno nebylo, že jo?

Tím není řečeno, že si nemyslím, že si moje drahá mladší sestra mohla dovolit dělat věci, které já v jejím věku nesměla :-), a že mě to tehdy občas nežralo. Máma mi k tomu kdysi řekla, že na mě měli ještě spoustu ideálů o výchově a plno energie, u sestry už šlo spíše o přežití (navíc ona byla to umanutější, vzteklejší a divočejší dítě :-)).
Ale nikdy mě nenapadlo, že by mě měli míň rádi než ji (a sestra tvrdí, že ji to taky nikdy nenapadlo).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.