| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Stopem tam i zpátky (o nějaký rok)

Stáňo,
1. Slovy "podle tebe soudím tebe" jsem reagovala na příspěvek Sosana, kde předpovídá Janě a její rodině chmurnou budoucnost, adoptuje-li děti. Myslela jsem to tak, a myslím, že jsem to tam i napsala, že jestliže někdo odvahu k takovému skutku sám nemá, a to z jakýchkoli důvodů, nemá právo o člověku, který tu odvahu má, říkat, že je naivní, povrchní, nezodpovědný a že svého činu bude litovat. Ale to je jen a jen můj nicotný názor a nikomu ho nevnucuji.
2. Druhý můj výrok, nad kterým se pozastavuješ - "nedej na mravokárce a škarohlídy, vždyť oni jenom závidějí" byl zase reakcí na Janin článek o cestě stopem do Francie, při jehož čtení jsem si, ale to jsem tam rovněž napsala, krásně zavzpomínala na svoje mládí. Co se týče mé dcery: dobře víš, že je jí pouhých 16 let, proto bych ji pochopitelně do Francie stopem nepustila. Ale až jí bude cca 25 let jako Janě, určitě nebude maminku žádat o dovolení, aby směla jet. Kdyby to však udělala, to si piš, že bych ji nepustila!!! Ale to Janu její rodiče taky ne. Viď, Jano?
3. Podle mého názoru stopování nerovná se žebrání. My tenkrát jezdili stopem proto, že jsme milovali Kerouaka a chtěli jsme být On the Road. Sal a Dean nebyli žádní žebráci!
J.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.