| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

Kanimůro, ekzém je psychosomatická záležitost. Jsem ekzematik odmala :-) Jinak jsem se ani projevit nemohla, vzdor nebyl tolerován, ale nějak to ze mě ven musí... dodnes na stres neumím reagovat jinak,nenaučila jsem se vypořádat ses ním jinak, než že se začnu nevědomky škrábat... to jen takové odbočení:-)

Já si zdravotní stav svých dětí všímám, když se například starší syn jednou pozvracel v noci, samozřejmě jsem vzpomínala, co jedl (to co my), ale taky jsem si vzpomněla, že den před tím ho tatínek učil jezdit na kole a byl na něj docela prudký... proto bych nad neustálou nemocností děcka nikdy nemávla rukou. Když začal chodit do školky, za první rok zameškal jeden týden - do vánoc (tj. první 4 měsíce) nebyl nemocný ani jeden den. I proto vím, že do školky šel s dobrým základem a to nejen fyzickým. Bylo mu 3,5 roku. Většina dětí je po nástupu do školky nemocná častěji - nad tím bych se zamyslela. Jenže nad nemocemi dětí se mává rukou a málokdo to spojuje s jejich psychikou. Přitom sami známe břichabol či průjem třeba před důležitou zkouškou... já moc nevěřím, že půlroční dítě chce být bez matky v jeslích. A že pokud chytne nemoc, nemá to s tím jak se cítí žádnou souvislost. Ale věřím, že to může zvládnout a někdy líp, než s frustrovanou mámou doma...

Ale to už je možná mimo téma :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.