| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

Co takhle se na problém podívat z druhé stránky?ČR je v Evropě ojedinělá země,která díky až čtyřleté mateřské UMOŽNÍ být matkám s dětma doma....V zahraničí je mateřská pár měsíců a pak nedostanete ani korunu,jesle tam taky nejsou levné a bud manžel dobře vydělává a máma si může dovolit ten luxus být alespon do roka doma nebo chtě nechtě MUSÍ do práce aby neumřely hlady...dítě nevidí téměř celý den...mě by to bylo líto a mám kamarádku co žije v zahraničí a je z toho neštastná....nějak si taky neumí přestavit dát šestiměsíční dítě do jeslí...
Jako dostupný jesle by být měly jsou situace kdy je to nutné-viz.lékařky,samoživitelky...neodsuzuji nikoho kdo dá dítě do jeslí...ALE já bych to nechtěla,chci si užít péči o prcka chodit do práce pak budu celý život...být doma mě baví a realizuju se tak užívám si jiný styl života(i když mám VŠ práce mi kupodivu moc nechybí)...každý to máme jinak...A mám trochu strach že když stát investuje nemalé finance do výstavby jeslí dle EU aby byly dostupné pro 30% dětí,tak ty peníze musí někde vzít...No a co takhle zkrátit mateřskou...pár měsíců a dost a alou do práce...do toho zaměstnavatelé kteří jistě využijou situace a zahájí nátlak-pár měsíců místo podržíme ale pak se musíte vrátit(dnes jim celkem nic jiného nezbývá než tolerovat tříletou mateřskou)...pak už to nebude o možnosti volby ale o nutnosti jít do práce,dát dítě do jeslí abych se uživila...z toho mám strach protože to bych nechtěla

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.