| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

Milado, já nikde nenapsala, že v noci se škrábou jen děti, na které někdo řve. Každý máme práh stresu a taky tolerance, že... jinde, každý máme schopnosti řešit psychické či fyzické obtíže jinak, proto někdo při stejné zátěži onemocní, někdo ne. Očividně psychosomatice nevěříš, máš na to plné právo, dělejme každý, jak umíme... ~;)

Já sama mám ekzém už 30 let, takže o něm taky něco vím. Manžel taky. Naše děti tudíž měly dost vysokou pravděpodobnost, že ony geny náchylnosti po nás podědí. Prozatím nemá ani jeden žádnou alergii, vyrážku, ekzém, nic. Jistěže jsem zavedla i režimová opatření (kojím, mimina téměř nekoupu, nosí bavlnu, nesterilizuju, nechráním úzkostně před bacily a špínou kvůli nezlenivěnění imunitního systému - laicky řečeno :-) to jen že tebou psané statistiky znám, taky jsem svého času docela načetla, pže s ekzémem a alergiemi bojuju odmala... proto některé věci dělám jinak,než se dělalo v mé původní rodině a strava, očkování a spol. v tom hrají pramalou roli...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.