| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

Já myslím, že nikdo nemůžeme vědět, jak to měla amy nastavený. Já jsem třeba v jeslích také netrávila celých osm hodin každý den - mamka chodila do práce na šestou, aby mě mohla ve dvě vyzvednout, zatímco do školky mě vodil táta, který chodil do práce až na devátou. Čili jsem byla ve školce cca šest hodin. A v pátek mě zase vyzvedával po obědě dědeček. Takže nikdo nemůžeme vědět, jak to amy má. Ano, některé dny může být v práci 12 hodin, ale pak má zase naopak třeba volné dny. Také existuje otec, babičky, dědečkové, kteří třeba nemají na to hlídat díě celý den (já měla také babičku s dědečkem a byla jsem v jeslích), ale půl dne je pro ně optimální. Prostě nemůžeme vědět, jak to je. Jese nemusí být jenom úschovna dětí na celý týden ale mohou také sloužit jako doplnění dalších forem hlídání.....Neříkám, že je úplně optimální dát dítě do jeslí v 6 měsících (já bych to asi neudělala), ale rozhodně to není týrání a nikomu jinému do toho nic není. Případné následky si bude do konce života vyčítat právě matka tak nač ji odsuzovat? Zaměřte se spíš na lidi, kteří své děti opravdu týrají (dost dětí je týraných a nikdo s tím nic nedělá jen kvůli nevšímavosti okolí....). Ale ono se snadno soudí člověk, který jde jak se říká s kůži na trh, ale těžko se hledá někdo, kdo si to odsouzení opravdu zaslouží - takoví lidé totiž o tom na veřejnosti nemluví......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.