| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

Nelíbí se mi, když někdo někoho soudí a nemá dostatečné informace. Navíc jsi v prvním příspěvku, na který jsem odpovídala, psala, že Ti to zavání týráním. Svůj názor je možné vyjádřit i bez odsouzení toho druhého. AŤ si každý dělá co chce. Já sama už teď vím, že pro mě není se "zahrabat" (neberte to osbně) na tři roky doma s dítětem a úplně se odstřihnout od práce, kvůli které budu nejspíše tak dlouho studovat. Naštěstí už jsem se mohla přesvědčit, že to co dělám se dá dost dobře s dětmi skloubit, takže snad nebudu muset dát dítě do jslí před dejme tomu rokem a půl. Ale ne každý má to štěstí a nedívím se, že když někdo do své práce již hodně investoval, tak že se nechce odstřihnout. Je to jeho právo a já ho nemám co kritizovat. Stejně tak nebudu kritizovat ženy, které se rozhdnout být třeba doma už na pořád. Pro mě by to nebylo, ale jim to třeba vyhovuje, tak proč ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.