| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

každý má jinou hranici únosnosti, jak moc potřebuje a chce být zajištěný, životního standardu...
ty jsi šmahem odsoudila rodiny které nemají tak vysokou životní úroveň jako třeba ty nebo někdo jiný, ty bys je označila jako rodina chudobná, ale oni sami by tak sebe neoznačili, pro ně je chudoba ještě mnohem dál. třeba. že moje děti každý v 18l nedostane byt, nebo auto (jak je dneska docela běžné), nebo stráví pár dovolených místo v Řecku na pláži na Mácháči nebo na Lipně na kole ve stanu, že nebudou nosit obl značky Next... o to nejsou horší ani jejich životní úroveň není horší.
máme 3děti, moc rádi bychom ještě 1, máme hypo na starý dům, 1staré auto, na dovolenou jezdíme na Šumavu nebo do Českého ráje. nemám pocit že by tím moje děti strádaly.
naopak se dost často setkávám s názorem, že mlaďoch a práce, to ne, neexistuje, moje dítě přece nebude někde prodávat zmrzku aby si vydělalo pár kaček. a to než skončí vš.

mě tyhle řeči nadzvedávají ze židle taky mmj proto, že jsem viděla skutečnou chudobu (ne v ČR), nějakou dobu tam i žila a pracovala, a viděla rodiny s dětmi kteří spali všichni na podlaze, děti na zemi na matraci bez ničeho, měli na jídlo 1prasečí hlavu která stála ve verandě jinak nic. bohužel tohle nebyla vyjímka ale tak lidé v té oblasti prostě žili, neměli jinou možnost, neměli práci... proto bych si nikdy to co ty říkáš tvrdit nedovolila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.