| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

Tulka, tieto diskusie su obcas naozaj jednostrane a odchadzaju od pointy. Mne je luto ak vyvolavam dojem, ze som niekim, kto nuti rodicov davat deti do jasly a ist do prace. Kvalitny a zrely rodic je pre dieta vyhrou, bez ohladu na to, ci je s nim 24h alebo aj pracuje/studuje...

Do celej tejto diskusie som sa nechala zatiahnut len preto, ze chcem poukazat na fakt, ze psychologia a moderny vyskum vo vyv. psychologii naozaj neponuka vysledky, ktore by upozornovali na populacne nebezpecenstvo jasliciek. Niekolko krat som tu zdoraznila, ze kazde dieta je ine, ze kazda rodina je v inej situacii, takze samozrejme su deti, na ktore to ma zly vplyv. Ale tieto deti nie su argumentom proti jaslickam. To je ako keby sme na zaklade prikladov deti, ktore maju oneskoreny vyvin reci lebo matka (v najlepsej viere) dietatu podala/splnila to co mu videla na ociach a ono nemuselo hovorit a bol mu odporuceny kolektiv, zacali tvrdit, ze ked matka ostane s dietatom doma a neda ho do kolektivu od 1 roka tak to neprospieva vyvinu reci. A presne tak na mna posobia argumentacie typu "separacna uzkost", "socialna fobia", "emocionalna deprivacia", "agresivita", "nizka sebadovera", "neurotické a psychotické poruchy" v kontexte jasliciek.
Takze este raz, len tvrdim, ze jaslicky nie su zhubne, resp. nie su na to vedecke teorie a dokazy (co sa moze zmenit)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.