| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

Petro tím "něčím podobným" jsi myslela co? Jako že moje zvolená profese není mezi tou top 10? věřím že jsi to tak nemyslela, jen špatně volila slova ~;)

"Prostě jsme každý jiný a nezbývá, než se s tím smířit. Máme různé cíle, různé cesty, různé životy a taky různé děti." - jistě, o tohle se nepřu.

Jen by mě zajímalo, ty nemáš potřebu neustále svůj obor prohlubovat, získávat nové poznatky...? nebo máš pocit že 5 nebo 3roky vysoké ti stačí, teď jsi vystudovaná, všechno víš, všechno znáš a umíš? jestli ano, je to tvoje věc, mně tohle ale nestačí.
pár let jsem dělala práci v neziskovce/humanit.org., tedy naprosto mimo můj obor (úplně původně jsem chtěla studovat češtinu a jazyky a pak to učit puberťáky), bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí co jsem kdy udělala. zákony ekonomiky mě ale dostihly ~n~ a musela jsem změnit práci, abychom si mohli s manželem vzít hypo, založit rodinu. nějak mi z toho všeho postupem času a nějakým předchozím studiem vyplynul směr kterým se chci po md dát. všechno to na sebe navazuje, dává mi to smysl, svůj obor jsem si nevybrala prostě jen kvůli tomu abych si něco vystudovala a nazdar bazar. Je to vývoj mé osobnosti, mých zkušeností. Prostě mám spoustu zkušeností a praxe, ale teorie zatím chybí. holt já to mám naopak než ty ~;).
tohle všechno píšu, abys ses nejdřív než odsoudíš snažila zjistit nějaké doplnující info, a pokud je neznáš, nedělej hloupý závěry.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.