| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

Milá Ivevka,
práve preto,že je amy lekárka,vie,že sa jej dieťaťu nič dušu drásajúce v jasliach nestane.
Odsudzovať jej portebu a chuť pracovať možu,prepáč,len ženy,ktorých jediným naplnením života je mať dieťa,ale ktoré sú inak v svojom zamestnaní frustrované.
Sú prirodzene matky,ktoré sa vzhliadli v materstve natolko,že zostanú doma s deťmi 3-4 roky,a potom sa radi vrátia zas naplno k svojej práci,ale také matky nepatria k tým,čo kritizujú ženy vracajúce sa do práce od dieťaťa skor.
Š´tastná matka nemá potrebu odsudzovať a kritizovať starostlivosť a výchovu o dieťa matky druhej!!!!!!
Takže by som sa skor zamyslela,Ivevka,nad sebou,ako nad druhými.A hoci to adresujem tebe,patrí moj odkaz aj ďalším tebe podobným "super" ženám.

Tiež som lekárka,tiež chirurgický obor,mám 3 mesačnú dcéru a od leta sa na 2x4 hod v týždni vraciam do práce.Časom aj na 2-3x mesačne do nočných služieb.Hodia sa mi aj peniaze,o tom potom,ale manžel-tiež lekár by to finančne zvládol v najhoršom aj sám.
Vraciam sa jednoducho preto,že mám svoju prácu rada.Je to taký hriech??Svoju dcéru nadovšetko milujem aj tak.Dlho sme sa o ňu snažili,a aj tak som už ku koncu tehotenstva zháňala chůvu.Nemáme totiž babičky,a aj v budúcnosti,t.j. od 3 rokov malej ,keď sa do práce vrátim naplno, ju budeme potrebovať,keď budeme slúžiť nočné obidvaja.

Nad jaslami som príliž nerozmýšľala,to je pravda,ale klobúk dole pred amy,že sa od pol roka vracia naplno do práce,ktorú má rada.To je práve taký lekár,ku ktorému by som ja mala doveru.Svedčí to o jej zodpovednosti,láske k práci a ani na sekundu to nespochybňuje jej lásku k dieťaťu!!!!!!

Tebe a ďalším tebe podobným "uvedomelým matkám" zo srdca prajem kontakt len s takýmito lekármi,ktorí svoju prácu robia naplno,s láskou,s potrebou byť užitoční svojim pacientom.A pritom dokážu vychovávať s maximálne možným nasadením svoje deti.Svojim sposobom života sú im vzorom a odovzdávajú im okrem lásky aj zmysel pre zodpovednosť a pracovitosť.Čo je PRÍNOS NIE PSYCHICKÁ UJMA!!!!
To naučili mňa aj moju sestru moji rodičia,tiež lekári.Obe sme chodili do jasiel,a sme obe vzdelané,vyrovnané,a láskyschopné bytosti.

Bodaj by takých žien ako amy bolo viac!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.