| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče chtějí jesle. A co na to děti?

Tak vidíš,aký dvojitý meter používaš!
Najprv by som ti doporučovala ešte raz si prečítať zvoju reakciu na moj príspevok.

1.Svojou "inteligenciou",ako píšeš,som sa ani slovom neoháňala.Neviem kde si na to prišla.
2.Ty si PRIMÁRNE urazila mňa,keď si na moje názory reagovala doslova výrazom,že je na nich niečo "shnilého",a že postrádajú logiku.
3.Ani slovom som tiež neodsúdila ženy,ktoré sú s deťmi doma dlhšie.Práve naopak som napísala,že také sú,a že sa po 3-4 rokoch vrátia radi k svojej práci,z ktorej nie sú nijak frustrované,ale že tieto vyrovnané matky nemajú za potreby kritizovať matky tie,ktoré sa vracajú do práce skor.
4.Nebolo na tom nič jednostranné,len som obhajovala Amy,tak ako ju iní lynčujú.Ale to ti už asi jednostranné nepripadalo,však?

Takže buď si si moj članok neprečítala riadne,alebo si si jednoducho vybrala to,čo ti sedelo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.