| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Česká matka 21. století

Já asi žiju na jiný planetě, mě se fakt nic takového nestalo. A to ta tvoje kamarádka si nechala líbit? Od prodavačky či nějaké ochranky, proč nezavolala policii, která jediná má právo provádět osobní prohlídku ? Pak klidně mohla chtít omluvu a i jiné věci od obchodu.
Stále si říkám, proč se neumíme aktivně bránit tuposti a zlovůli. To se týká i jiných věcí. Proč pak někde brečíme že mě nikdo nemá rád a nechce si se mnou hrát :-))))))))) Stále tvrdím, že ostatní si k nám dovolí jen tolik, kolik mi jim dovolíme. A každý má život takový, jaký si ho zařídí.
Jinak jak se píše v článku níže, tak třeba kamarádky v Australii mají MD neplacenou, a 365 dní od nástupu, tj. dítěti není ještě ani rok, a oni musí řešit co dál. A protože manžel nevydělává tolik, aby utáhli hypotéku, tak musí do práce a dítě do jeslí.
Mě opravdu drtí náš sociální stát, kdy každý ( většina ) brečí nemám, natahuje ruku.. státe dej..., nemám kde bydlet..., nemám..., nemám... Koukněte se jinam, kde mladí makají, berou si hypotéky, děti si pořizují později než u nás. Fakt by mě zajímalo, kde na to náše nová vláda chce vzít, no částečně vím, chudím dá sociální výhody a úlevy na daních, bohatým zvýší danně. Takže všichni budeme mít stejně Fajn, ale to už tady jednou bylo. Ale teď jsem úplně odbočila od tématu, to se zase ne mě sesype.
Když je to u vás na vsi tak špatné, tak proč se nespojí několik maminek, rodičů, nezaložíte mateřská centra, spolky, nebombardujete starostu kvůli dětskému hrišti, psím výkalům,....... hned by jsi se nenudila :-))))))))) A udělala by jsi něco pro sebe, své dítě a i ostatní. Tady na rodině se dá jistě najít dost inspirací.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.