| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod císařským řezem na přání? Ale jděte!

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda má některá z vás zkušenosti s porodem aniž by chodila na jakýkoliv předporodní kurz....
dceru jsem rodila před 3 lety plánovaným císařským řezem (jsem po operaci mozku), ted mám termín za necelý měsíc, ale lékaři se stále nerozhodli, jak mám rodit... chtěli by to zkusit normálně.. posílají mě od čerta k ´dáblu, ale nikdo nechce být ten, kdo to rozhodne. včera, když jsem se byla o tom popovídat v porodnici (kdyby to totiž byl opravdu cís. řez, tak bych měla rodit již příští týden!), ale odtamtud mě vyslali, at si to domluvím se svým neurochirurgem (který má evidentně strach z odpovědnosti, abych ho pak náhodou, kdyby něco, nežalovala...) takže se začínám psychicky připravovat, že je možné, že budu rodit normálně - z porodní bolesti strach nemám, spíš se bojím, že když jsem neabsolvovala žádný kurz, kde by mě učili jak správně dýchat apod..., aby mi něco "neprasklo v hlavě" či aby mi nevznikl otok - na mozku.. takže se chci zeptat, jestli i v dnešní době existuje někdo, kdo šel rodit bez jakékoliv přípravy a jak to zvládnul... vím,že naše maminky rodily tak běžně, ale... co si budem povídat, psychika je potvora.... :-( díky moc za odpověd. Lenka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.