| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Česká matka 21. století

Hmmm, Sosane, netuším, kde bydlíš. Pokud můžu muvit za Nusle/Pankrác tak:

- mezi mým prvním a druhým dítětem se předělávaly některé chodníky s příšernými obrubníky na chodníky s nájezdy :o)

- před měsícem jsem koukala, že na jednom hřišti (oploceném) přibyla nová klouzačka i pro mrňata a staví tam nějaký snad altánek :o)

- ta cca čtyři roky stará Delvita je bezbariérová, předtím jsem po okolí měla samé obchůdky se schodama

- a i přesto do jednodo z těch obchůdků ráda zajdu i s dítětem, když mám cestu kolem a potřebuju něco koupit, protžeo ji vlstní příjemný Vietnamec, který mi zatím VŽDYCKY pomohl s kočárek, aniž bych si musela říkat :o) (no, jenom tak poznámka bokem...)

- autobus, který má trasu obecní úřad - poliklinika - nemocnice... jezdí jedině bezbariérový (i když teda krade se v něm příšerně :o((( ) Při cestování dávám přednost nošení dětí v šátku, nicméně od doby, co tímto busem vozím dítko do školky/ze školky používám na mladší holku většinou kočárek. Zažila jsem i v tomhle autobuse šest!!!! kočárů najednou, aniž by někoho řidič vykázal. Vlastně si nepamatuju, že bych někdy byla u toho, že řidič nedovolí vjezd dvěma kočárkům současně. :o)

- na naše oplocená hřiště a písek si nestěžuju, přijde mi to čisté, asi se opravdu pravidelně vymňuje

- á, a ještě máme jedno oblíbené nové hřiště - u divadla Na Fidlovačce (teda, já zrovna v lásce nemám, nemá jpísek, má kamínky - ale Verča ho má moc ráda)



A to nemluvím o ZOO Praha, která se od dob komunistů sakra změnila a kterou moje holky milují ;o)

Určitě bych si ještě vzpomněla, jenomže bavlíme ven a manžel už je nervozní... tak třeba příští týden, jestli to bude ještě aktuální :o)

S.

PS: Já vím, že nakukovat dorubriky "Miluji ženatého muže" není asi nic pro tebe... ale vyskytuje se tam A.L.E.X., která si víceméně vlastními silami vybudovala před barákem dětské hřiště... a pokud se nemýlím, tak když úřad viděl aktivitu, i nějaké peníze přidal...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.