| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak je těžké vychovávat dvě neřízené střely

tyjo tak podobnosti situace mě fakt dostaly :-)
starší (4roky) je taky hulačidlo a nemazlivec, akroátže dcera :-)
mladší (1r a 2 měsíce) je mazlivec a pusinka, ale taky průďa právě třeba na přebalováku včetně kopanců a mostů a drmolení "nenenene" nebo "jejejejej"
Sžívání probíhalo tak nějak stejně - sestřička bratříčka málem "samou láskou" zlikvidovala když byl miminko, a teď ho peskuje místy až šikanuje. Zas chápu to, že dřív měla pokoj a všechny hračky pro sebe, teď nemá kouteček kam by jí brácha nevlezl, a není v dimenzích našeho bytu jí takový koutek udělat :-( (mmch mě taky chybí nějaké "moje místo", jedině snad u PC - jak mi tam položí hračku tak se čertím).
Takže dcerka huláká na brášku, ten hulačí jen tak aby nebyl zticha a já hřmím na ně na oba :-( A to jsem přitom takový tichomil a klidomil, chjo..
Taky jsou chvíle kdy si vyhrajou nebo dcera malému pomůže, to někdy jo. A přiznám se že je pro mě problém jak skloubit to že chci být "hodná a spravedlivá" ale furt dokola musím řešit kázeň a poslouchání dcery, kdybych musela trvat na všech "trestec" (odepření něčeho) tak mám dojem že bych fakt byla už jen ten bachař.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.