| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak je těžké vychovávat dvě neřízené střely

Máme 2,5 letá dvojčata- párek a říkám si, zlaté časy když byli mimi. Co s nimi nyní zažívám je pro mě jedno z nejkrizovějších období. Řeším neustálé dohady, roztržky, až to řeším po dobrém nebo po zlém - nemá to skoro žádný efekt. Navíc jsou stále líní chodit na nočník, takže se nám stávají nehody.Když se zeptám jestli se jim nechce,nebo je posadím na nočník tak utíkají a vztekají se že nechtějí a pak jsou schopni se do minuty zčůrat.K tomu zvládnout alespoň běžné domácí práce, uvařit, případně upéct,umýt nádobí,vyprat,vyžehlit,vyluxovat... a nezešílet. S manželem na sebe moc času nemáme, on často do večera v práci(ale když je doma,dětem se věnuje a pomáhá), děti uložím po 20hod do postýlek a ve 22hod bývají ještě vzhůru, lumpačí v postýlkách, přehazují si peřiny,pošťuchují se...Pro lidi, co to děnně nezažívají, to může být roztomilé, ale já jsem někdy na zhroucení. Když s nimi chci jít ven, tak je nemůžu dostat z domu, když chci aby jsme šli domů na oběd, nechtějí zase domů. To samé je z koupáním, nejdříve je nemůžu dostat do vany a pak je zase řev když je vyndavám.I dovolená byla lepší když byli malé, když jsme teď byli na horách prakticky jsme si ani jeden neodpočinuli,záviděla jsem párům s jedním dítětem, kteří si přivezli babičku, nebo dědečka a mohli se věnovat jen sobě.My jsme je pořád někde honili,ani oběd jsme si nesnědli v klidu o kávě nemluvě, ještě je hlídat, aby neobtěžovali ostatní lidi, aby něco nerozbili,nezvrhli - to pak není dovolená pro nikoho.Ani žádná procházka nebo výlet neproběhnou v klidu a bez fyzického a psychického vyčerpání nás rodičů. Po obědě se jim nechce spát, takže dokážou řádit celý den.Nejvíc mě dostává věta okolních lidí, že teď už to máme dobré,že už jsou velcí a samostatní a že si spolu můžou hrát:))). A nebo taky,jestli neplánujem další dítě:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.