| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak je těžké vychovávat dvě neřízené střely

Nemá smysl se rozčilovat a říkat si:až budou větší,až toto,bude to jiné...vždycky se v nějakém věku najde něco ,co nás vytáčí k nepříčetnosti. Nedá se ale nic dělat,máme děti,jak jsme(většinou)chtěly a už nám je nikdo neodpáře.Mám syna 28 let a sedmiletá dvojčata,takže jsem už prošla všemi vývojovými stupni a vždycky se našlo a najde něco,co je nervy drásající. Někdy závidím své bezdětné sousedce,která sice kdysi děti chtěla,ale teď je naprosto vytěsnila ze svého života. Je to asi taková její obrana před dotěrnými zvědavci(taky si pamatuji otázky typu:a kdy budete mít mimi?:-© Takže ona se staví tak,že je bez dětí spokojená,ale nikdo neví,co se jí odehrává v hlavě a co její biologické hodiny. Já bych s ní neměnila,i když si někdy říkám,co bych dala za trochu klidu a ticha bez hádek, Jenže když mi pak ti dva napíšou dopis,kde se to samými:-maminkomylujytě-hemží,jsem ta nejšťastnější mamka na světě~R^~R^~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.