| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samovolný potrat - a co přišlo potom...

Přečetla jsem si tvůj článek a chci ti napsat své pocity.Sama jsem před třemi týdny po čtvrté potratila.Byla jsem už ve čtvrtém měsíci amoc jsem tomu už věřila,že to tentokrát výjde.Myslím si taky že doktoři mě hodně zanedbali.I když jsem 14 dní před potratem ležela v nemocnici,protože jsem trochu zakrvácela,nic mi nedali,žádné léky na udržení,prostě nic.Jejich lék byli rady tipu: budťe v klidu.Rada nad zlato.Po potratu,opět v nemocnici,jsem se zhroutila.Takže bez antidepresích jaksi nemůžu existovat.Je mi 39 a ani jedno dítě.A vždycky jsem chtěla aspon´ tři.Pro mě už žádný lék na bolístku není.Dva dny ve mě hlodá myšlenka na umělé oplodnění.To kdyby vyšlo!Jediný lék který by zabral.Ale na druhou stranu,kdybych i tentokrát potratila,tak se s toho už 100%nevyhrabu.Zkus mi poradit,jak by ses zachovala ty. Dík a měj se.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.