| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nejkrásnější porod

Myslím, že by nebylo špatné si uvědomit, jak denně ryskujeme všichni!!! např. když jenom vylezeme na ulici, kde jezdí auta....tam denně přichází mnoho lidí o život.
Ženy které rodí doma nebo chtějí rodit určitě nejsou nezodpovědné, naopak se na porod velmi, velmi důkladně připravují...hledají mnoho informací, diskutují o porodech, připravují se i pro případný odjezd do porodnice. Je fakt, že mě osamělý porod doma po sekci také překvapil, ale vím, že přirozený porod po sekci je možný a doktoři bohužel většinou mluví o opaku a lidi jsou jimi tak vystrašeni, že většina se ani nezamyslí, jestli to náhodou nemůže být i jinak.... Mám zkušenost i ze zvířecí říše: moje fenka, když poprvé čekala štěňátka, tak se mnoho lidí divilo, že bude klidně rodit doma...jak jsou lidé už zblblí~a~~a~~a~ Měla už 3x po 8štěňatech, bez asistence porozených a rychle-odborníci se diví jak rychle rodí...asi díky psychycké vyrovnanosti a sebejistitě ~b~ je jako panička~b~
Ještě k tomu vypíjení si něčeho....vždyť už jen to že něco při porodu není tak jak jsem si představovala(a může to být uplná blbost) je "nepříjemná zkušenost" ke které se žena v myšlenká vrací a kdyby to šlo tak by ji jistě změnila. Natož když se stane něco s ní nebo s dítětem...to samotné je přece už jakésy vypití si, obrovská újma(nechce se mi použít-ale až trest -pro někoho srozumitelnější) proč bychom měli ještě hledat v rodičce vyníka? co víc by si mohla ještě vypíjet?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V porodnici lehce přehodíme zodpovědnost na lékaře, ale vždyť zodpovědnost má každý sám za sebe a za své dítě...nechápu lidi co sebe nebo své dítě nechají bez zamýšlení jen klidně v rukách a rozhodování lékařů :-© ...a to mám díky 1.dcerce narozené s roštěpem páteře mnoho zkušeností s nemocničním prostředím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.