| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se žije maminkám v zahraničí

Kimmy,

občas mě bavíš. Jsi totiž jako já. Jen já a já mám pravdu a vy ostatní jste blbci.

Popřemýšlej někdy nad tím co píšeš a jak to píšeš, protože často lidi urážíš. Nevím jestli si to uvědomuješ?

Podívej já a ani ty nezměníme náš systém, ikdyž já narozdíl od tebe chodím poctivě k volbám a tipuji, že volím stranu, kterou bys volila i ty. Podívej, tady na diskuzi to nezměníš ani nikomu oči neotevřeš.

Mám malé mimísko a ikdyž nejsem mateřský typ (uklízecí, rozplývající se nad miminkem a hovínkama, nebo sedící mezi klevetícími matkami) svou dceru miluji a nechápu proč by mé dítě v nejvnímavějším období měl vychovávat někdo jiný? Proč? Nechápu? Nechápu proč něco tak křehkého a snadno ovlivnitelného má ovlivňovat a vychovávat většinu dne někdo cizí? Co když ten cizí má úplně jiné hodnoty, než chceme my naší malé vštípit? Proč?
Prostě je jaksi přirozené, že matka své mládě vychovává sama a nedává ho jiné...

Asi nejsem prototyp matky, protože se hlásím na výšku, ikdyž jeden titulek už mám, až bude malá větší chci vždy na chvíli opět pracovat a už se na to těším, jinak se od narození a samozřejmě předtím věnuji svému koníčku, kterým se částečně i živím při mateřské, který nás často oba s mužem i malou táhne za hranice, kde samozřejmě musím zdokonalovat mé nedokonalé jazyky, kdy jsem se rozhodla mimo to vše naučit se tvorbu www a grafiku a třeba se tím budu jednou živit, ikdyž jsem vystudovala něco úplně jiného. Život je pestrý a je takový jaký si ho uděláme, a já i při tomhle všem podřídím vše naší malé a tomu abych jí vštípila to nejlepší ze sebe a to jak přežít v tomto světě, a opravdu nechci ať jí to vštěpuje někdo jiný.

A ano, beru a ráda onen příspěvek něco přes sedm tisíc, a ano kdyby bylo nutné vyšli bychom i bez něho, protože jsme si malou nedělali pro státní příspěvek. Ale proč ho v našich podmínkách nevyužít? Nabízí se...a jak se říká, hloupý kdo dává a hloupější kdo nebere. Taky bys ho tady brala.

A opravdu radši dostanu peníze na ruku, za které koupím konkrétní věci na malou, než dát půlku někde na neefektivní přerozdělování a vytváření fiktivních poloúvazků, protože kdybys tady žila teď viděla bys jak to dopadá a tedy ty adresné přídavky více pomohou konkrétním lidem. Ale myslím, že to víš :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.