| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se žije maminkám v zahraničí

Ano - souhlasit, ze se nedohodneme - to muzeme - to je dobry a vecny zaver - na tom jsme se mohly shodnout od zacatku. Ja jsem ale nikdy nepsala, ze na RP nemas narok ani nic podobneho a snazila jsem se opravit mylny nazor, ze sis neco do systemu nastradala.

Nemusis se mnou souhlasit. Nemusis jit do prace - protoze te system nenuti. Muzes zavirat oci nad tim, ze zeny jsou pro zamestnavatele neprilis atraktivni a jeden ze zavaznych duvodu je prave to, ze mlade zeny casto dlouhodobe vypadavaji z pracovniho procesu a pro zamestnavatele to neni vyhodne. Muzes zavirat oci nad tim, ze mlade zeny v produktivnim veku patri z hlediska zamestnanosti mezi nejohrozenejsi. Muzes si myslet, ze byt s ditetem tri roky doma mu nejak vynahradi dalsich 15 let mamy na plnem uvazku. Muzes si myslet, ze je spravne, ze republika rozhazuje penize horem dolem a ze pro nektere zeny je materstvi pohodlnym zdrojem prijmu. To vsechno muzes a ja ti v tom nezabranim.

Co se tyce Evropy - ja mam problemy s tim, ze Cesi jsou ti jedini vizionari, kteri to delaji spatne a zbytek to dela blbe. Velice mi to pripomina clanek, ktery vysel pred casem v MF DNES : Jsou Češi skutečně tak výjimeční, jak si o sobě myslí? a taky Jsme malá země a není pro nás trapnější role, než je velikášství (oboji k nalezeni na strankach iDnes v Kavarne). Ale chapu, ze jako vysvetleni pro vsechny ostatni argumenty, ktere jsem predlozila, je to velmi jednoduche reseni.

Jestlize v Anglii maji obrovske problemy - tak mi ukaz, jak se prumerne ceske dite lisi o prumerneho anglickeho ditete? V CR snad nejsou chuligani? V CR nejsou vandalove? V CR nejsou problemove deti? Kde ten rozdil vidis ? Moc by me to zajimalo - uz dlouho se po tom pidim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.