| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se žije maminkám v zahraničí

Grainne,

nelibi se mi, ze o mne pises vylozene nepravdy. Ja jsem nikdy nepouzila ve spojeni s matkami na RP vyraz vyzirka - ackoli se mi to mnoho uzivatelek - vcetne ted tebe - snazi podsunout. Neni to pravda a je to opravdu velice laciny pokus, jak odvest pozornost od toho, co opravdu pisu.

Dale neni pravda, ze nekoho "urputne oslovuju" - ani nevim, co si pod tim mam predstavit - ale ja tady nikoho neagituju - nemam vlastni politickou stranu. Urputne oslovovani prenecham CSSD. Ja vyjadruju svuj nazor k clankum a komentarum, ke kterym chci neco rict - pripadne odpovidam.

Svou vizi lepsiho sveta predhazuju stejne urputne, jako se mi mnoho uzivatelek snazi predhazovat psychologicke vyzkumy. Myslim, ze to vyjde nastejno. Nechapu, co chces rict "bez ohledu na mineni druhych" - promin, ale to je dost zvlastni vyraz v diskusi - tady nekdo vyjadruje svuj nazor "s ohledem na mineni druhych"???? Ja mela za to, ze tady lidi proste vyjadruji svuj nazor, vymenuji si argumenty a podobne. Kdo nechce - at moje prispevky necte!!! Ja nikoho urputne nepronasleduju e-mailem nebo zurivym publikovanim clanku na hlavni strane... Myslim, ze tohle jsi dost prehnala.

Samozrejme, ze co je spravne pro me, nemusi byt spravne pro ty ostatni - ale plati to i obracene - coz ty jaksi ignorujes! Ja sve argumenty podkladam konkretnimi cisly a casto nazory jinych lidi, kteri se tim zabyvaji na odborne urovni.


Je jedno, jestli se to prostaví, nebo prošustruje kdekoliv jinde pod záminkou rozvoje čehokoliv

tak s tim ja zasadne nesouhlasim - ale klidne si to muzes urputne hlasat a oslovovat kohokoli

Nevidím jediný rozumný důvod, proč brát zrovna matkám a ztěžovat jim cestu k výchově dalších, kteří mohou jakž takž udržet systém při životě.

duvody, proc zmenit stavajici system RP, jsem uz popsala mnohokrat - tebe zjevne nezajimaji, tak se nebudu opakovat. Jestli si myslis, ze matka, ktera ve trech letech odejde od ditete na plny uvazek, nema stizenou cestu k vychove, tak jsi dost blahova.
Jestli si myslis, ze tenhle system je dlouhodobe udrzitelny - pak zaviras oci nad realitou - ale dobra zprava je, ze prave pro takove lidi je tady oranzova strana, ktera jim to vsechno odkyva a rekne, ze vlastne penez je dost a dluhy se platit nemusi...

Pokud ty sve deti vychovas s tim, ze vyrovnany rozpocet je na nic, ze setreni je nesmysl a ze by mely zit cely zivot v dluhu a ze kdyz ma soused vetsi dluh, nez oni, tak je to dobry duvod si jeste pujcit a vesele utracet, ze stat se o ne nakonec nejak postara a nekdo to nakonec zaplati - tak to jim tedy nezavidim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.