| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mámou ve dvaceti X mámou ve čtyřiceti

Nechápu a nelíbí se mi hrocení tématu v článku. Na jedné straně příběhů stáli promiňte mi výraz mladá telátka která otěhotněla hned co to šlo a žijí v podstatě z ruky do huby,existenční a sociální problémy, na druhou stranu postavili "kariéristku" která si pořídila dítě sama a bez dítěte život prožila po hospodách. Zbytečně vyhrocený článek, protože jedněch i druhých je menšina. Také mě zaráží poznámka hrdinky druhého příběhu o otročení hypotékou - docela by mě zajímalo, kde se 4 dětmi bydlí. V pronájmu? Např. v Praze je pronájem pomalu dražší než si koupit své, takže nerozumím o jakém otročení je řeč. Nebo u rodičů? No děkuji, raději budu otrok hypotéky. Popíšu vám sebe. Malý se mi narodil ve 30, měla bych být tedy ta po hospodách vysedávající kariéristka. Nejsem, jsme středoškolačka žijící nudným životem, prostě jsem jen opatrná a rozumná. Dítě jsem si pořídila s mužem, se kterým jsme 5 let žili a věděla jsem, že to je ono. Pořídili jsme byt, část splatili,zařídili, našetřili rezervu, podívali se k moři atd. Náš syn přišel do klidného prostředí, nezatíženého existenčním dusnem, kdy jsem nemusela řešit zda koupit sunar či pleny, do zařízeného bytu. Co by tedy na tom mělo být špatného? Proč nebyl např. uveden takový příběh? Takových jako jsme my s manželem je kolem nás mraky. Zato mladou 18 letou matku znám jen jednu široko daleko a "kariéristku" neznám ani jednu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.