| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mámou ve dvaceti X mámou ve čtyřiceti

Takže: jeden pár, kde jsou oba tak lehkomyslní s antikoncepcí, že kvůli tomu on radši nedostuduje (bakalář na stavarne musí být fakt výhra), ona nemůže sehnat práci a parazitují postupně na obojích rodičích.
Druhá pisatelka se nechá ukecat k hodně dětem, přičemž pak lituje, že nestudovala, když na to měla, a manžel jí stejně prásknul do bot.
A třetí, která se diví, že muž, co chce mít děti, ji opustí kvůli jiné, která je mít chce, a nakonec se nechá zbouchnout "genetickým materiálem", čímž zajistí svému dítěti jistě kvalitní život v neúplné rodině.

Gratuluju všem třem "vynikajícím" matkám. Kéž jsou jejich děti chytřejší.
Aneb další důkaz o tom, že v mateřství nehraje roli věk, ale spíš mentální vyspělost.

Co takhle nějaký rozumnější článek typu: vystudovala jsem, zajistila si praxi a měla děti až potom a teď jsem spokojená... nebo měla jsem děti před maturitou, ale dokážu je materiálně i citově zajistit i tak a nikomu jsem kvůli tomu nemusela zničit život?
Vsadím se, že i takové jsou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.