| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mámou ve dvaceti X mámou ve čtyřiceti

No nevím, výpověď té čtyřicítky mi přijde jakoby nadnesená a přehnaně optimistická, prostě jako když se někdo snaží sám sobě si něco nalhat. Nějak té ženské nevěřím, že je upřímná. Prostě to má, tak jak to má a snaží se na svůj život dívat jen z té růžové stránky...podezřelé na ní je, že vůbec o ničem nepochybuje (kde jsem to slyšela "pochybuji - tedy jsem"?).
A pořídit si záměrně děcko jen tak s nějakým oplodňovačem je děsně sobecké vůči tomu dítěti. Jednou se bude ptát, kdo byl jeho otec a bude hledat kořeny. Co mu řekne jeho matka? Asi: nevím, vůbec jsem ho jako člověka nepoznala, ale byl hezký a inteligentní a dobře šu... To bude tedy odpověď za všechny drobné.
Takto podle mně uvažují ženské, které ve čtyřiceti zjistí, že mají slušně rozjetou kariéru, hezký byt, procestovaný svět, jen ta kočka nebo pes už nějak nestačej...tak si pořídí děcko, ať je to komplet.
Jinak obecně si myslím, ať si má každá žena dítě kdy chce, každý má dnes přístup k informacím a opravdu se nedá nějak generalizovat. Mezi čtyřicátnicemi jsou i ženy, které se snaží patnáct let otěhotnět a zadaří se až když to vzdají...proto měřítko jako je věk nestačí, vždycky je toho kolem víc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.