| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Každé dítě je jedinečné

markéto, nic si z toho nedělej, já mám 4letou holčičku "šikovnou" a 1,5letýho kluka, no má pár problémů, ještě nechodí (cvičíme) a nemluví (dost špatně slyší a přišli jsme na to později). A kamarádka má holčičku asi stejně starou jako my kluka a je fakt "geniální" :) nočníkuje, mluví, poslouchá ! Někdy se z radosti pochlubí a já si později uvědomím, že jsem měla projevit víc nadšení, je to přece její první dítě a zasouží si to obě. ALe mě v první chvili jenom napadne: kdy já se tohohle dočkám? Holt ve vztahu k dětem jsme asi všichni trochu sobci a myslíme jenom na to naše, o sobě si dokonce myslím, že jsem v tomhle sobec i vůči sobě.

Srovnávání a chlubení je dle mě přirozené a čas od času k tomu každý sklouzne, pomáhá to právě předcházet vážným vývojovým problémům. Jasně že se to nesmí přehánět, ale mě po zkušenostech víc děsí to rozšířené "každý je jiný", které mě chlácholilo až moc dlouho :(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.