| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Každé dítě je jedinečné

Máš pravdu v tom, že generaci maminek a babiček se občas dost špatně vysvětluje, že něco, co ony samy s dětmi dělaly, ty dělat nebudeš, protože jsi na základě zjišťování informací přesvědčená, že to pro dítě není dobré. Třeba právě to předčasné posazování dítěte, aby se mu to jako ukázalo, nebo v mém případě i nošení ve vzpřímené poloze čelem ke mně (naše mamky to pořád berou jako základní polohu, ale pro páteř je to vzhledem k váze hlavičky a při neposílených svalech zvláště na začátku pěkná rasárna).

Jinak já sama jsem důkazem, že začít něco dělat dřív nemusí být výhra. Prý jsem jako malá vůbec nelezla, jen seděla a pak se jednoho dne postavila a začala chodit. Ségra si naopak strašně dlouho vystačila s ultrarychlým lezením po čtyřech. No, ona má páteř v pořádku a já ji mám tzv. "plochou" (plus pár dalších prima nestandardností). Budu moc ráda, když moje Jíťa začne něco dělat radši později, prostě až se na to vývojově perfektně připraví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.