| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Každé dítě je jedinečné

Hanko, plínky a nákupy jsou bez debaty, ale s tím společenským tlakem na "pořádnou ženskou" - těžko říct. Mnohokrát jsem to probírala i s maminkou, která si tu dobu přeci jenom pamatuje o něco lépe než já :-). Jsem ročník 77 a z dob svého dětství si vybavuji dost domácností, které vypadaly podstatně hůř než moje domácnost a domácnosti mých kamarádek. Takže fakt nevím.
Mě osobně od útlého dětství přiváděl k nepříčetné zuřivosti rozšířený předsudek, že slušná matka přeci nemůže chodit upravená. (Jako kdyby se za těch pár minut, než se člověk čistě obleče a trochu zcivilizuje, nutně musela stát nějaká katastrofa.)
Jsem ale přesvědčená o tom, že dnes je větší tolerance vůči tomu, když si někdo na domácnost zaplatí nějakou výpomoc. K tomu mám postoj - osobně nepotřebuji, ale v zásadě nejsem proti. Jsem přesvědčená, že kdybychom měli třeba dvojčata, tak si rozhodně někoho na úklid seženu. Stejně jako bych si určitě našla někoho na občasné hlídání dětí, kdybychom neměli po ruce babičky. Ať jsou dětičky sebevíc hodné a roztomilé, tak člověk občas musí dobít baterky :-) Hlavně nebýt za ukřivděnou chudinku, která je na všechno sama a která je nejpracovitější a nejvytíženější na celém světě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.