| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Každé dítě je jedinečné

Ja taky s kamaradkami hodne srovnavam.Vzdycky me potesi pokroky jejich deti a je ty nase.
Uspavani mi prijde dost nesmyslne,protoze pokud si dite na to nezvykne,tak to ani nevyzaduje,Ale nedovolila bych si nad nekym se pohorsovat,protoze uspava sve deti.Proste jake si to udelas,takove to mas. Akorad jsem se smala,kdyz mi kamaradka rikala,ze sve holcicce vzdycky pul hodiny zpiva a ona ji pri tom dlabe do oka.~t~kdyz zacla slecna mluvit,rekla ji mami proboha nezpivej,ja jsem na to alergicka!!!Do dneska s nima spi v posteli(je ji 5)
S tou vyspelosti to je hrozne subjektivni.Myslela jsem si ze Dani je hrozne vyspela,kdyz v 5 letech umi anglicky i cesky,cist,pocitat a psat tiskacim(to vsechno je dano okolnostma,protoze jsme zili v Anglii a ona tam chodila do skoly).Dali jsme ji o rok driv do skoly a rekli nam,ze vyspela neni,ze je hrozne hrava,detska a nesamostatna a jeji prospech by se na tom odrazil.Pro to jde zpatky do skolky a pristi rok by to melo byt lepsi,protoze bude o rok starsi.
Jeji bratranec je na pul Spanel.Je o rok mladsi a umi to same,co Dani s tim rozdilem,ze cte plynule dlouhe slova a pise rychleji.Zase si sam neoblikne tricko a jeho mamka ho taky jeste porad uspava.Ucitelky rikaji,ze neni genialni,ale ma fotogenickou pamet.Hodne bych se divila,kdyby z nej nebyl jednou doktor,nebo pravnik.
Srovnavani mi nevadi,pokud se nezvrhne v soutez o nejlepsi dite.~p~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.