| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Každé dítě je jedinečné

To je pěkně nechutné, začítu učit děti na nočník až od 3 let! Moje teta byla s dětmi také chvilku v Anglii, sestřenici bylo v té době 14 měsíců a všichni koukali jak blázni, že ji teta už takhle brzy dává na nočník. Přijde mi hloupé držet děti v plínách, když jsou šikovné a naučí se brzy chodit na nočník.
Já jsem staršího syna zkoušela sázet na nočník, jakmile začal sedět, tj. od 9 měsíců. Spíš jen tak, aby si na nočník zvykl. Ale jakmile jsem viděla, že na něm nechce sedět, tak jsem ho nenutila, abych mu nočník nezprotivila. Pak jsem podruhé otěhotněla a bylo mi hrozně zle, a tak jsem na důsledné nočníkování neměla sílu. POzději, abychom syna motivovali, tak jsme mu při sezení na nočníku foukali bublinky z bublifuku. Když chtěl bublinky, tak si šel sednout na nočník. Nebo jsme na nočník sázeli plyšáky, to byla synova oblíbená hra. Pak jsme měli dlouho fázi, kdy se sice na požádání vyčural, ale sám si neřekl. Pak ho hrozně bavilo chodit čurat do různých nádobek, ale mělo to jednu nevýhodu - u babičky pak schválně chodil čurat do drahých hrnců. Ale odnaučili jsme ho to a teď chodí na nočník celkem slušně, jen s tím kakáním máme pořád občas problémy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.