| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Každé dítě je jedinečné

Simčo, klobouk dolů, jsi rozumná matka. ~R^~x~~R^~x~
Když učitelé příliš srovnávají sourozence, tak to může mít velmi špatné následky. Já jsem byla taky takové vzorné dítě (šprtka, jedničkářka), bratr byl ještě vzornější, takže si naštěstí nemusel nic vyžrat. Ale já mu to přeju, protože v některých věcech jsem měla zase víc štěstí já :-) On je inteligentnější, já zase ctižádostivější.
Můj manžel si pochvaluje, jak je dobře, že mu nikdy nikdo nepředhazoval, že jeho sestra byla lepší ve škole i ve sportu, mají dnes spolu moc hezký vztah.
Chodili jsme na stejný gympl s bratrem, dvěma bratranci a sestřenicí. (Máme ale jiná příjmení, takže to až zas tolik lidí nevědělo.) Bratranci byli poněkud živější než my a učení nebrali až zas tak vážně. Jeden z nich nám jednou jako velkou srandu vyprávěl, jak mu jedna profesorka řekla: "Cože? Ty jsi bratranec od M. a V.? To není možný, vždyť oni jsou přeci tak hodný!"
Brácha mi zas jednou vyprávěl, jak lituje jednu svoji kamarádku, která se sice dobře učí, ale její sestra se učí ještě lépe, a tak se to kolem ní hemží řečmi: "No, Eva má sice čtyři dvojky, ale není tak chytrá jako Darina, ta má samé jedničky."
On také hrozně moc dělá přístup rodičů, jestli dokážou dítě před takovými řečmi učitelů podpořit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.