| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Další dítě? Ne!

Už jsem alergická na rčení v "dnešní době". Myslím že opravdu nebylo ještě tak dobře jako teď. Žádné války, pogromy,i ten nejchudší je zabezpečen tak aby měl co do huby (zkuste dát bezdomovci chleba - pošle vás víte kam).Spoustu negace a skepse vytváří média, člověk má pak pocit že se zde nedá žít - a přitom jsme najezení, v teple a relativním bezpečí. Většina rodičů, co argumentuje penězi, nezmiňuje - neměli by jsme za co jíst nebo čím topit. Zmiňují se kroužky, výlety, dovolené, zajistit děti do budoucna apod. Je to samozřejmě důležité, ale nemít tyto věci pro mě osobně není znak chudoby.Opravdobá chudova je v zemích třetího světa. Nemá-li někdo další děti kvůli penězům, není to že by děti neuživil, prostě by se rodina musela vzdát části komfortu. Aby jste si nemysleli, nejsem žádný bláznivý vyznavač "mnohodětství" - mám jedno a zážitek z prvního porodu mi doživotně stačí :-) . Peníze by byly i na druhé, ale neumím si představit, že bych na dotěrné otázky příbuzenstva o přírůstku odpověděla že nechci, protože se bojím porodu ha ha, to by asi mnozí nerozchodili. Schovat se za peníze je tak snadné :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.