| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Další dítě? Ne!

Bylo mi 19, moje roční neteř se dusila a moje sestra byla bílá jako zeď a nemluvila neviděla, jen tu malou...a já nevěděla, jestli neumřu taky. Strachem o ty dvě.
Teď je mi 36, už 9 let mám astma a u syna jsem ho rozpoznala sama. Dělala jsem taky psí kusy, aby to neměl...a když jsem koukala, jak se mi večer dáví, jak vlastně dělá to co já, natrdo jsem ho vzala s sebou ke své lékařce a ještěže jsem to udělala.
Pak jsem se dlouho trápila s tím, že mě něco je, ale nevím co. Dloooouho jsem chtěla být statečná. Dnes mám za sebou rok a půl léčby boreliozy a už rok dodržuju bezlepkovou dietu. A zase dělám psí kusy, ale s malo změnou - cpu puberťáka lepkem, aby se to púrojevilo pokud možno hned teď, ne až v dospělosti :-) Pořád jsem se snažila, aby nikdo nic nepoznal, ale nakonec mi málem ani manžel nevěřil, že tu celiakii mám. Všichni si mysleli, že jsem držela dietu a nebo něco o anorexii....ale mě je to fuk. Jen s tou statečností se to nemá přehánět.
Klobouk dolů před Vaší mámou. Držím jí palce ať už je v pořádku. A Vám taky, aby jste nikdy neměla důvod být statečná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.