| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Další dítě? Ne!

Ecim, já jsem ten nejhorší možný člověk na společné soužití ~t~. Okolnosti ale způsobily, že bydlíme vedle tchánovců. Několikrát jsem to tu chtěla zabalit, ale ono má vše svá pro a proti. Pro mě je to velká škola a to hlavně proto, že má rodina nedrží moc pohromadě, kdežto rodina přítele ano. Více jak 10 let jsem žila úplně sama a najednou tu byl někdo, kdy mi chtěl radit a pomáhat ~:-D. No, je pochopitelné, že to moc dohromady nešlo.
Ale jinak - člověk by se měl co nejlépe zařídit podle svých možností - a měl by vidět ty dobré věci. Já to tedy moc neumím, dívám se na věci spíš pesimisticky, ale jsou věci, které nepopřu. Třeba to, že je opravdu super to hlídání. Když jsme byli se synem v nemocnici, dcera šla automaticky vedle. Věř, že za týden se na mě zeptala 2x. Je prostě zvyklá, že babičku vidí skoro denně. Tchýně je navíc akční, sportuje, vyrábí, tvoří. Děti mají prostě perfektní prarodiče a velkou rodinu, to já jsem neměla. No a když už TRPÍM a musím snášet společné soužití, využila jsem tu blízkost i jinak - začala jsem studovat. Taky fajn. Podmínky mám určitě lepší,než řada jiných.
Jde o to, jak se kdo na věci dívá. Známá mi třeba taky říkala, že by s tchýní žít nemohla - ale zase v jednom kuse fňuká, že nikam nemůže, že nemá hlídání....
Nesmíš se prostě dát. U nás si zvykli, že jsem do rodiny přišla z jiné planety a nesnaží se mě už moc měnit. Jen vědí, že je nutné mě nedráždit a taky se nepřibližovat v době PMS.~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.