| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Uvztekané dítě

Čtu tady na Rodině už dost dlouho - takový malý závisláček.... A už jsem zažila několik bezvýchodných diskusí, které rozkládala jedna osoba. Dlouho se podepisovala Petra, dvě děti, ale pokud vím, podle stylu psaní byla odhalena i v pod jinými nicky. A teď - když jsem si odmyslela obsah (mimochodem i pro mne to silně zavání týráním), takmne styl psaní paní Jany, dvě děti silně připoměl styl této Petry, dvě děti. Pro neznalé jejího stylu sem kopíruji jednu její perličku .....
(a porovnejte si obraty, používaná slova atd samy....):

Diskuse: Povídání jen tak
Název: Pouze pro chápavé
Datum: 8.1.2002 8:48:08
Autor: Petra, dvě děti

Jaká manželka je lepší? Ta, která se neodváží pomyslet na jiného muže a nepřipustí si nechutné myšlenky a programově odmítá nevěru nebo ta, která se rozptyluje různými představami a masturbacemi? Této druhé ženě zbývá na lásku k manželovi méně než té první. Ta první svoje ženství dává jen svému muži, kdežto ta druhá mu dává jen část toho, co by mohla. Je to sobecká žena!! Ale někteří muži takové ženy chtějí, buď proto, že nepřemýšlejí a nebo spíš proto, aby si mohli za zády ženy užívat (v případě potřeby), zkrátka chtějí hloupou a povolnou.

NEBO:
Diskuze: Jaké je postavení mužů a žen ve společnosti
Název: Re: Re: hon na lišku
Datum: 27.2.2002 13:17:53
Autor: Petra, dvě děti

Vy máte problémy, ne já která žiji doma v naprosté harmonii nejen s manželem, ale i s dětmi!
Vaše problémy s partnerem a se sexem jsou důsledek vaší nízké mysli! Vaše honby za orgasmy vám zatemňují mozek!
Umíte se vysmívat spokojenému člověku, přitom jste k smíchu sami! Musím zde měnit své přezdívky abych nebyla stále slovně napadána, ale když odtud na čas zmizím, vy si najdete nového - co vám udělal XXX nebo Goethe???

Tak co tomu říkáte? Vím, že diskusí s Petrou, dvě děti se účastnila např. Miška, 3 děti, Sharon, Sally, Jarka, dvě dcery - tak jsou-li tady, mohly by to posoudit.... Ale ten popis Jany.dvě děti jak tato exekuce probíhá (cituji) mně přijde VELICE podobný......:

Jeden dostává na zadek a druhý klečí otočený zády, aby nekoukal a počítá šlehance, kdy bude muset přijít na řadu, po té se jeden obléká a druhý si stahuje kalhoty a uléhá k výprasku . Tento rituál vždy dodržíme a děti se podrobují bez vyvádění a praní se s námi. Možná si někdo řekne, že jsme tyrani, ale není to tak, my své děti milujeme a uděláme pro ně vše, vědí to a je mezi námi soulad a pohoda, vědí ale, že pokud něco závažného provedou, bude velký výprask, proto se to stává opravdu tak maximálně jednou za půl roku, když už pohár přeteče. Fungovalo to za mě jako dítěte, funguje to i nyní, takový nářez si dobře pamatují na dlouho a jsou vzorné, vědí, co mohou a kde je hranice, dospělé maximálně respektují, je to rozhodně lepší, než chodit k psychologům a dělat ze sebe blbce, dítě to jasně vycítí a ví že si pak s Vámi může dělat co chce. Zkuste to také, sice to bolí, ale je to velmi účinné.

Tak co vy na to?
Zatím budu končit a mějte se sluníčkově.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.