| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Další dítě? Ne!

Promiň, nechci se Tě dotknout, ale na co potřebujete nutně sedačku? Sedět se dá i na posteli. Nebo na zemi. Dá se to řešit různě. Jedna postýlka se ještě vejde a časem to třeba vyřešíte na 2+1 a bude to lepší: jeden pokoj pro vás, druhý pro děti. Znám lidi, co mají 6 dětí ve dvoupokojovém bytě, 6 dětí v malém třípokojovém bytě, 7 dětí v dvoupokojovém bytě, 3 děti v malém 2+1 s průchozími pokoji. Dokonce znám lidi, ale to už je dřív, kdy bydeli na půdě na seně, měli jednu postel, jeden stůl a jednu židli. Každý rok na Vánoce se tam narodilo miminko - takový Ježíšek. Pak bydleli v 1+1, malinkém, a děti spaly v posteli po 3. Jak rostly, tak se tam nevlezly, tak některý chodily spát do jinýho baráku ve vsi k bezdětný tetě. Všichni jsou normální, mají své rodiny, mají i nějaké školy a hodně spolu drží. Mám známý 1+1 2 děti a jsou v poho. Ono to je náročné, ale ne nemožné. Jak už tu někdo psal, je to o té prioritě. Já mám z Tvých psaní spíš pocit, že když druhé dítě mít budeš, tak to nějak uděláš, a když ne, budeš nadosmrti litovat.
A tý genetiky se vůbec neboj a nenech si ji dělat: znám deístky snad stovky špatných diagnostik, a neznám jedinou dobrou. S ničím Ti nepomůžou, partnera nevyměníš. Jen Tě vystresujou. Myslím, že si dělají výzkum, ale to co ze sebe plivou nikdy nevyšlo.
Mám známý, kteří měli u 4. dítěte těžkou srdeční vadu - ale nějak jim to nemohli genetici vysvětlit, když už měli tři zdravý, že. 5. dítě mají zase zdravé. Já bych Ti radila, nech to na přírodě. Dá-li dá, a bude to dobré. Ne-li, ok, mělo to tak být a také to přijmeš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.