| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Další dítě? Ne!

My máme dvě holky.První byla plánována a moc chtěná.Taky jsem si první mateřství užila se vším všudy,byla dosti uplakaná,probdělé noci,obávala jsem se každého večera,jak bude probíhat apod.Okolo roku už se vše uklidnilo,malá krásně spinkala a nám se podařilo přestěhovat do většího bytu, s jakým překvapením,když jsem za měsíc zjistila,že opět jsme v očekávání - neplánovaně!Měla jsem dost problémy s antikoncepcí po prvním porodu,neustále jsem krvácela apod.Manžel to vzal lépe než já,já tragicky,nebyla jsem na to vůbec připravená,konečně jsem v noci mohla spát,malá trochu samostatnější a znova???O potratu jsem neuvažovala ani vteřinu.Navíc podotýkám,že obě těhu byla riziková a ležela jsem na udržení od 30 týdne.Babičky nefungují,hlídání není.Takže jsem třetí dítě zavrhovala,že nikdy.I když druha dcera mi ukázala,že jsou i miminka,co spinkají 8 hodin v noci a nepotřebují prso každou půl hodinu.Manžel je už dosti unavený z těch dvou.A na to,že ještě před rokem a půl jsem byla přesvědčená,že třetí nikdy, začínají se ve mě opět pomalu probouzet pocity touhy po miminku,ale nejsem si jistá,zda bych to zvládla,už ty dvě nás stojí hodně úsilí.A navíc, v březnu jsem nastoupila do práce,co vám budu vykládat,okamžetě se nám zlepšila životní úroveň,můžeme s holkama na výlety a na jiné aktivity,které jsme dříve realizovali občas.A co stojí školky,oblečení apod.Po 5 letech jsme mohli konečně i s dětmi poprvé k moři.A proto si říkám, zda za každou cenu uspokojovat své potřeby,myslím na to,co bude, až holky půjdou na střední,práce nejistá,zdraví taky, budou moci jít obě na vysokou nebo jen jedna???Není to o tom,co teď, ale co za dalších pár let...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.