| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bonding není bondage

Hrochy, taky jsem rodila v Táboře, ale mám pocit, že ten prvotní kontakt byl hrozně krátký. I podle fotek (časů) je mi jasné, že mimi jsem na břiše neměla ani celou minutu, že pupečník podle mě nenechali dotepat úplně...a hlavně první přiložení k prsu bylo za strašně dlouhou dobu, rozhodně dýl, jak půl hodiny.
Já byla vyřízená a nezmohla jsem se na nic a doteď mě to mrzí. Spoustu věcí si člověk uvědomuje teprve dodatečně...o porodu ve skoro leže a s přivázanýma nohama nemluvě.
Až půjdu rodit podruhé, tak už vím, co chci a za čím si stát. Nemám tušení, zda by v Táboře např. podpořili položení nahatého miminka na břicho a přikrytí dekou, já ho dostala zahouskovaného v zavinovačce...ale třeba stačilo si říct...takže při druhém už budu moudřejší a "drzejší"...Zázemí na to v Táboře je, teď už jen aby na to přistoupil i personál :)

Ale abych napsala k tématu - když mě po těch cca 2,5 hodinách převáželi na oddělení šestinedělí, mohla jsem si vybrat, zda mimi bude u sester nebo u mě. Doteď nechápu, proč jsem svolila, aby zůstal u sester. Ty 3 hodiny "samoty" a prázdnoty byly hrozné.
Přestože mě to mrzí, tak ale teď nemám pocit, že by náš vztah s malým byl nějak poznamenaný. Jen v hloubi duše člověk cítí, že ten začátek mohl být úplně jiný.
Článek je super, Bellano díky ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.