| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samovolný potrat - a co přišlo potom...

Dobrý den už je to skoro půl roku co jsem byla na potratu (ne dobrovolně)miminku přestalo tlouct srdíčko.Kdo to nezažil nepochopí tu bolest to prázdno .... .je to sice půl roku,ale ta bolest kterou v sobě neustále nosim se mě drží jako klíště které nejde vytrhnout ani vytočit.Moje rodina i přítel říkají,že to přebolí,ale kdy?Kdy se mě pustí ta samota a ta úzkost?Nikdy jsem nevěřila,že si mi něco takového stane otěhotněla jsem snad ve špatnou dobu?Ale kdy je ta správná doba?Neustále a do kola se sama sebe ptám co jsem udělala špatně kde byla chyba,!A neumim si odpovědět....Tak moc si přeji porodit alespoň ještě jedno miminko,ale mám pocit,že to nepůjde neberu antikoncepci tři měsíce a žádná změna v mém stavu nenastala!kdy to všechno přebolí kdy zas budu šťastná???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.